17090.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Dr. Bucsányi Gyula: Természetes táplálkozás és gyógyhatása. Bp.,(1916), Légrády, 400+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.