16715.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Nyugat-európai festészet az Ermitázsban, XIX-XX. század. Összeáll.: Kosztyenyevics, A. Leningrád - Bp., 1976, Auróra Művészeti Kiadó - Corvina Kiadó. Számos színes, érdekes képpel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.