16756.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. század.) Bp.,1970, Akadémia Kiadó. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papÃr védÅ‘borÃtóban, de egyébként jó állapotban.