17537.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: SzÃnművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. KésÅ‘bbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülsÅ‘ szennylappal és cÃmlappal.