17470.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Jókai Mór: Török világ Magyarországon. I-II. köt. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Bp., 1894, Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapszélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.