Jókai Mór: Színművek I-III. köt. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Bp., 1895, Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapszélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.