18615.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Jókai Mór: Még egy csokrot. Elbeszélések. Nemzeti Kiadás LXIX. kötet. Bp.,1897, Révai, 222+1 p. Kiadó dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincén kopott aranyozással, magánykönyvtári bélyegzővel.