11250. 361. Gelaufene Fernauktion Porzellan
20 000 HUF
0 HUF
Royal Vienna talpas amfora váza párban, jelzett (máz alatti, művész szignóval is), kopott lepattanás nélkül, kézzel festett, m: 15,5 cm (2×)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk