Herendi porcelán kis tárgyak, 3 db + Zsolnay porcelán kis tálka, kézze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Herendi-porcelan-kis-targyak-3-db-plus-Zsolnay-porcelan-kis-talka-kezzel-festett-jelzett-kis-k~II2085269
2085269
11180
361
Beschreibung: Herendi porcelán kis tárgyak, 3 db + Zsolnay porcelán kis tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
: karap_norbert