Capodimonte hattyú Swarovski csiszolt üveg kristályokkal, kézzel feste... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Capodimonte-hattyu-Swarovski-csiszolt-uveg-kristalyokkal-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasn~II2068238
2068238
11257
361
Beschreibung: Capodimonte hattyú Swarovski csiszolt üveg kristályokkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm