31807.
361. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1908-1946. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés