1921 Rákóczi úti vásár, nagyméretű reklám nyomtatvány, rajta a Blaha-Keleti pálya udvar közötti Rákóczi út képével, jelzett a nyomaton (Pataky 1921), sérült, megviselt állapotban, 57x40 cm