Robert Schumanns Sämtliche Klavierwerke. I. köt. Werke für Pianoforte Solo. (..gyermek jelenetek, levelek...stb.) Wien-Leipzig, én., "Universal-Edition". Német nyelven. Kissé kopott egészvászon-kötésben, 200 p.