cca 1900 Haidekker Sándor sodronyszövet mintakönyv. 6 oldalon 54 fajta... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500032/cca-1900-Haidekker-Sandor-sodronyszovet-mintakonyv-6-oldalon-54-fajta-fem-sodronnyal-Serult-~II2081866
2081866
12937
361
Printed Materials
Beschreibung: cca 1900 Haidekker Sándor sodronyszövet mintakönyv. 6 oldalon 54 fajta fém sodronnyal. Sérült egészvászon kötésben.
: tánczos_gábor