XVIII. sz. vége: Laurent Guyot (1756-1806) L.Heince, után. Antik relie... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/XVIII-sz-vege-Laurent-Guyot-1756-1806-LHeince-utan-Antik-reliefek-2-db-Akvatinta-papir-~II1956083
1956083
11005
361
30000
Engravings
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: XVIII. sz. vége: Laurent Guyot (1756-1806) L.Heince, után. Antik reliefek 2 db. Akvatinta papír. Jelzett a dúcon 13x38 cm
: ra