Tassy Béla (1942-): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett (100/24), üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tassy-Bela-1942-Jelenet-Rezkarc-papir-jelzett-10024-uvegezett-fa-keretben-paszpartub~II2079187
2079187
10320
361
Beschreibung: Tassy Béla (1942-): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett (100/24), üvegezett fa keretben, paszpartuban, 49x39 cm
: turóczi_márk