Olvashatatlan jelzéssel: Muzsikusok. Színezett litográfia, papír, üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Muzsikusok-Szinezett-litografia-papir-uvegezett-fa-keretben-39x32-~II2054908
2054908
10367
361
3200
Rufpreis:
3 200 HUF 8,65 EUR , 9,41 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Muzsikusok. Színezett litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 39x32 cm.
: turóczi_márk