Gross Arnold (1929-2015): Kertvárosi álom. Ofszet, papír, jelzett, üdv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gross-Arnold-1929-2015-Kertvarosi-alom-Ofszet-papir-jelzett-udvozlo-sorokkal-uvegezet~II2082543
2082543
10133
361
11000
Beschreibung: Gross Arnold (1929-2015): Kertvárosi álom. Ofszet, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal, üvegezett keretben, 17×32 cm
: turóczi_márk