Glatter Ármin (1861-1931): Számonkérés. Olaj, vászon, jelzett, 68×55 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Glatter-Armin-1861-1931-Szamonkeres-Olaj-vaszon-jelzett-68C39755-cm~II2025278
2025278
10120
361
28000
Beschreibung: Glatter Ármin (1861-1931): Számonkérés. Olaj, vászon, jelzett, 68×55 cm
: turóczi_márk