Császár jelzéssel: Gellérthegyi viskók (Tabán). Akvarell-tus, papír, ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csaszar-jelzessel-Gellerthegyi-viskok-Taban-Akvarell-tus-papir-uvegezett-keretben-53C3~II2079266
2079266
10074
361
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Császár jelzéssel: Gellérthegyi viskók (Tabán). Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 53×27 cm
: turóczi_márk