10029. 361. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
55 000 HUF
0 HUF
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek. Kollázs, farost, hátoldalán jelzett (Bálint István eredetiség igazolásával), kiállításon, árverésen szerepelt (Abigail Galéria), üvegezett keretben, 32,5×33,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk