Ágotha Margit (1938-2015 ): Psalmus Hungaricus. Fametszet, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Agotha-Margit-1938-2015-Psalmus-Hungaricus-Fametszet-papir-jelzett-uvegezett-keretben-43~II2033008
2033008
10009
361
Beschreibung: Ágotha Margit (1938-2015 ): Psalmus Hungaricus. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×32 cm
: turóczi_márk