[Párizsi világkiállítás albuma, 1900] Exposition Universelle de 1900. Photogravures de ND Phot.
Párizs, 1900. Jules Hautecoeur. 50 t. (fényképek). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.Laza kötés, két fotó sérült / 50 Photos of the Paris World Expo in a booklet. (2 photos damaged, loose binding) 27x19 cm