1960 Szöllősy Kálmán (1887-1976): Noon's rest, feliratozott fotóművész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Fotografie/Foto~500023/1960-Szollosy-Kalman-1887-1976-Noons-rest-feliratozott-fotomuveszeti-alkotas-pecsette~II2084378
2084378
12303
361
Photo
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: 1960 Szöllősy Kálmán (1887-1976): Noon's rest, feliratozott fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 30×40 cm
: tánczos_gábor