15022.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Pestmegye Trianon után. I-II. kötet. Szerk.: Frühwirth Mátyás, Dömjén Miklós. Bp.,1930,"Ladányi Kános "Madách"-Hentschel Henrik-ny.,240+4+2+245-528+4 p. Számos szövegközti képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borÃtóval, sérült gerinccel.