15057.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Dr. Jankó János: Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Számos képpel illusztrálva. Budapest, 1907, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 281 p. Kiadói félvászon borító, viseltes, kopottas borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.