17263.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I-II. kötet. Bp., 1955-1959, Művelt Nép. Negyedik, és második kiadások. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.