Magyarország hasznosítható ásványi nyersanyagkészletei 1958. I. I.-i helyzet szerint. Bp., 1958, Országos Földtani Főigazgatóság, 49 p. Fotópapírra nyomtatva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. "Szigorúan titkos! Készült 25 példányban. 3. számú példány."