17257.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Liebermann Leó - Bugarszky István: Chemia tankönyv egyetemi és főiskolai hallgatók számára. Bp., 1913, Franklin. Félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.