Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

cca 1884-1886 Cahiers D'Enseignement Illustrés 16 száma. (Egybekötve.): N. 1-2. Uniformes de L'Armée Francaise En 1884. I-II. Armand Dumaresq rajzaival. M. De Bouille szövegével. N. 13-16. Uniformes de L'Armée Allemande En 1886. I-IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. N. 22. Uniformes de L'Armée Anglaise IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. N. 30. Les Grandes Manoeuvres de Cavalerie. I. Eugéne Chaperon rajzaival. Romuald Brunet szövegével. N. 32-33. Les Cuirassiers. (1672-1886.) Esquisses Anecdotiques I-II. Dick de Lonlay rajzaival és szövegével. N. 42-44. Uniformes de L'Armée Autrichienne. II-IV. Felician Myrbach rajzaival. A. Dally szövegével. N, 45-46.,48. Uniformes de L'Armée Italienne. I-II., IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. Paris, Ludovic Baschet,(Gillot-ny.), 31+1+61+1+49-63+1+15+1+39+1+17-63+1+31+1+49-63+1 p. Francia nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Egészoldalas színes litográfiákkal az európai hadseregek uniformisairól, Franciaország, Németország, Olaszország..stb., közte az Osztrák-Magyar Monarchia hadseregének uniformisaival is. Átkötött aranyozott gerincű modern félvászon-kötésben, a gerincen "Uniformes" felirattal, egy-két ceruzás jegyzettel, jó állapotban./ Cca 1884-1886 16 numberes of Cahiers D'Enseignement Illustrés. (In one book.) In French language. With many illustrations. Half-linen-binding.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor