6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Lövész kiképzési tankönyv. Bp.,[1961],Magyar Honvédelmi Sportszövetség, 599 p. Rengeteg ábrával, térképjelzésekkel, katonai rendfokozatokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.