Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. FordÃtotta és jegyzetekkel ellá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000006/Carl-von-Clausewitz-A-haborurol-I-II-Forditotta-es-jegyzetekkel-ellatta-Dr-Reczey-Ferenc~II2050510
2050510
16609
361
Books: Military
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. FordÃtotta és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc. BevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Monoszlay Gyula. Bp.,1962, ZrÃnyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval. Megjelent 4000 példányban.
: karap_norbert