Nagy Méda: Lányok a havasokban. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, borító alja kissé foltos, előzéklapon Pestszenterzsébeti leánygimnázium bélyegzőjével és ajándékozási bejegyzéssel.