Daudet Alfonz: A kis Izé. Egy gyermek története. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás után ford.: Borostyáni Nándor. Bp.,1883, Légrády, 1 t.+2+276+2 p.+22 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.