Illés Nándor: A vadászati ismeretek kézikönyve. 3. köt. 1. rész. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1000009/Illes-Nandor-A-vadaszati-ismeretek-kezikonyve-3-kot-1-resz-Bp-1895-Grill-Karoly-Ko~II2083501
2083501
17182
361
Books: Hunting
Beschreibung: Illés Nándor: A vadászati ismeretek kézikönyve. 3. köt. 1. rész. Bp., 1895, Grill Károly. Korabeli egészvászon kötésben. Egy lap hiányos (253.)
: turóczi_márk