Pór Antal: Róma története a nyugati birodalom elenyészeteig. Bp.,1873, Athenaeum, 1 t.+VI+454+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, tulajdonosi névbejegyzésekkel.