1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ravics A. Sz.: Diselmozdonyok. Hogyan tartsuk a villamosberendezést működőképes állapotban. hn., 1966, nyn., 347 p. Félvászon-kötésben, 13 sztl. lev. ábragyűjteménnyel, az ábra-füzet szélein szakadásokkal.