Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót