16747.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Petrovics Elek: Rippl-Rónai. Bp.,(1942), Athenaeum, 1 t.+XXXII+2+126+4 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nagyrészt hiányos, sérült illusztrált papír védőborítóval, a hátsó kötéstábla belsején az egyik sarkán a papír hiányos.