16683.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 800 HUF
B. Nagy Margit: Reneszánsz és barokk Erdélyben. Bukarest, 1970, Kriterion, 356+4 p. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, a papÃrborÃtó kissé kopott és a szélein kissé szakadozott.