16670.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Allegorien und Embleme. Szerk.: Gerlach, Martin. 1., 3. köt., Supplement. Wien, 1882, Gerlach&Schenk. Az 1. és 3. kötet hiányos, a pótkötet teljes. Sérült, ragasztott félvászon kötésben.