16751.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
A mai otthon. Összeállította: Maria Mathilde Mandl. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp.,én.[1928],Dante,392+159 p. + 8 t. (Színes képtáblák.) Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.