Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. To... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Tormay-Cecile-Viragok-varosa-Szirenek-hazaja-A-muveszet-foldjen-Tormay-Cecile-muveinek-~II2014640
2014640
17726
361
2200
Rufpreis:
2 200 HUF 5,95 EUR , 6,47 USD
Beschreibung: Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. Tormay Cecile műveinek gyűjteményes emlékkiadása. V. kötet. Bp.,é.n.,Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel. Számozott, 684. számú példány.
: barta_péter