Herczeg Ferenc: Az uj nevelő. Elbeszélés. Filléres Könyvtár 37. kötet.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Herczeg-Ferenc-Az-uj-nevelo-Elbeszeles-Filleres-Konyvtar-37-kotet-Bp-1898-Singer-es-~II2083464
2083464
17732
361
Beschreibung: Herczeg Ferenc: Az uj nevelő. Elbeszélés. Filléres Könyvtár 37. kötet. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Kiadói kopott, foltos illusztrált félvászon-kötés.
: tánczos_gábor