17783.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Gaál Mózes: Siralmas Erdély. Történeti elbeaszélések a régi időkből. Hazafias Könyvtár. V. kötet. Bp.,(1906),Stampfel. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Garay Ákos illusztrációi hiányoznak, foltos lapokkal.