17704.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Barna Jakab: A játékok könyve. Bp.,é.n.Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói félvászon-kötés, javított, kopott borítóval és kissé sérült, javított, kopott gerinccel, intézményi bélyegzővel.