17677.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása, 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.