Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 354

17717.

Rufpreis:
1 000 HUF
Heinrich von Kleist: O. Márkiné. Ford.: Kászonyi Ágosta. Illusztrált Würtz Ádám. Bp.,1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
17718.

Rufpreis:
1 000 HUF
Schöpflin Aladár: Ady Endre. Bp., 1945. Nyugat. Kiadói félvászon kötésben.
17719.

Rufpreis:
1 000 HUF
Endrődi Sándor költeményei 1867-1901. Bp.,[1904],Singer és Wolfner, 1 t.+VII+319 p. Kiadói aranyozott, a költő arcképével díszített kopott egészvászon-kötésben, ex libris-szel (Ex Libris Dr. Vekerdy Géza), tulajdonosi névbejegyzéssel.
17720.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ars poetica. Költői hitvallás a magyar irodalomban. Összeáll.: Cs. Nagy Zoltán. Kisújszállás,én.,Pannon-Literatúra. Kiadói aranyozott kemény-kötés.
17721.

Rufpreis:
1 000 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, jó állapotban.
17722.

Rufpreis:
1 200 HUF
Félix Salten: Peri. Egy mókus regénye. Ford.: Dormándi László. Bp., én., Pantheon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
17723.

Rufpreis:
1 000 HUF
Steinhardt Géza: Ötven víg esztendő. 1890-1940. Steinhardt 50 év alatt előadott magánszámai. Bp.,1940, Merkantil, 168 p. Kiadói papírkötés.
17724.

Rufpreis:
1 000 HUF
17725.

Rufpreis:
1 000 HUF
17726.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
17727.

Rufpreis:
1 000 HUF
Robert Bly: Vasjankó. Könyv a férfiakról. Bp.,2000, Európa. Kiadói papírkötés.
17728.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF