11246. 360. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
MZ porcelán kávés készlet, 6 db csésze + alj, cukortartó tetővel, tejkiöntő, kávéskanna tetővel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk