30760.
360. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
8 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm), bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) és aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) szettben, sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP-1 patina